Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Szanowni Państwo,

Na prośbę Zespołu Tutors.live informujemy wszystkich zainteresowanych – zarówno potrzebujących korepetycji, jak i osób gotowych nieść wsparcie nt. Akcji – Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy a mianowicie:


Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców - pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letnich miesięcy.  
Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live dla osób chcących udzielać pro bono korepetycji.
Platforma stwarza możliwość udzielania zarówno korepetycji indywidualnych oraz grupowych.
Mogą to być korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy.
Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, otrzymają je za darmo. Wystarczy, że się zarejestrują i zapiszą się na bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji korepetytora w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z terminarzem takich lekcji.  

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie: https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  aktualnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google.

Do udziału w Akcji zaprasza Zespół Tutors.live