Program Instytutu Psychiatrii i Neurologii dotyczący zapobiegania zachowaniom samobójczym
Pracownia Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii zaprasza szkoły podstawowe (klasy 6–8) i szkoły ponadpodstawowe do udziału w bezpłatnym programie zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży. Realizacja działań jest zaplanowana na nadchodzący rok szkolny 2026/2027. Pierwszym krokiem udziału w programie jest szkolenie… Dowiedz się więcej »Program Instytutu Psychiatrii i Neurologii dotyczący zapobiegania zachowaniom samobójczym


