Aktualności

OFERTA FORM DOSKONALENIA – MAJ 2022

Zainteresowani nauczyciele, wychowawcy, specjaliści szkolni, dyrektorzy, instruktorzy praktycznej nauki zawodu!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycielizaprasza do udziału w oferowanych formach doskonalenia on-line / stacjonarnych w miesiącu marcu Miejsce form doskonalenia – Platforma Microsoft Teams / Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli KURS 20.05.2022… Czytaj więcej »OFERTA FORM DOSKONALENIA – MAJ 2022

Spotkanie SWiS nauczycieli informatyki i przedmiotów informatycznych – 27.05.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na SPOTKANIE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI INFORMATYKI I PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH „ZWYCIĘSTWO NATURY NAD CYWILIZACJĄ” Osoba prowadząca: Ewa Stelczyk – doradca metodyczny PODN w Oławie Miejsce spotkania online: Platforma Microsoft Teams… Czytaj więcej »Spotkanie SWiS nauczycieli informatyki i przedmiotów informatycznych – 27.05.2022 r.

Szkolenie online „Nowa formuła egzaminu z j polskiego od roku 2023” – 18.05.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele szkół ponadpodstawowych!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na szkolenie online: „Nowa formuła egzaminu z j. polskiego od roku 2023” Osoba prowadząca: Blandyna Rosół – Niemirowska – doradca metodyczny PODN w Oławie, egzaminator OKE Miejsce szkolenia online:… Czytaj więcej »Szkolenie online „Nowa formuła egzaminu z j polskiego od roku 2023” – 18.05.2022 r.

KURS PEDAGOGICZNY DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU – 2022 r.

ADRESACI: Kurs skierowany jest do osób zamierzających prowadzić zajęcia praktyczne u pracodawców i w indywidualnych gospodarstwach rolnych jako instruktor praktycznej nauki zawodu.W kursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane poniższą tematyką, w szczególności:pracownicy lub właściciele zakładów prowadzących zajęcia praktyczne z uczniami… Czytaj więcej »KURS PEDAGOGICZNY DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU – 2022 r.

Szkolenie online „Egzamin maturalny z j. polskiego od roku 2023. Najnowsze zmiany i wytyczne CKE” – 27.04.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele, uczestnicy sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli języka polskiego!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na szkolenie online: „Egzamin maturalny z j. polskiego od roku 2023. Najnowsze zmiany i wytyczne CKE” Osoba prowadząca: Blandyna Rosół – Niemirowska –… Czytaj więcej »Szkolenie online „Egzamin maturalny z j. polskiego od roku 2023. Najnowsze zmiany i wytyczne CKE” – 27.04.2022 r.

OFERTA FORM DOSKONALENIA – KWIECIEŃ 2022

Zainteresowani nauczyciele, wychowawcy, specjaliści szkolni, dyrektorzy!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycielizaprasza do udziału w oferowanych formach doskonalenia on-line / stacjonarnych w miesiącu marcu Miejsce form doskonalenia – Platforma Microsoft Teams / Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SEMINARIA 05.04.2022 r. „Guliwer w krainie… Czytaj więcej »OFERTA FORM DOSKONALENIA – KWIECIEŃ 2022

Warsztaty online „Praca z uczniem z doświadczeniem migracji na lekcji informatyki – podziel się swoim doświadczeniem” – 28.04.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele !!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na warsztaty online: „Praca z uczniem z doświadczeniem migracji na lekcji informatyki – podziel się swoim doświadczeniem” Osoba prowadząca: Ewa Stelczyk – doradca metodyczny PODN w Oławie Miejsce: Platforma Microsoft… Czytaj więcej »Warsztaty online „Praca z uczniem z doświadczeniem migracji na lekcji informatyki – podziel się swoim doświadczeniem” – 28.04.2022 r.

Warsztaty online „Od różnicy do podobieństwa – poznajemy siebie i świat dookoła. Zajęcia kulturoznawcze na lekcjach języka obcego z uczniami z doświadczeniem migracji. Wymiana doświadczeń. Scenariusze lekcji” – 27.04.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele !!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na warsztaty online: „Od różnicy do podobieństwa – poznajemy siebie i świat dookoła. Zajęcia kulturoznawcze na lekcjach języka obcego z uczniami z doświadczeniem migracji. Wymiana doświadczeń. Scenariusze lekcji” Osoba prowadząca:… Czytaj więcej »Warsztaty online „Od różnicy do podobieństwa – poznajemy siebie i świat dookoła. Zajęcia kulturoznawcze na lekcjach języka obcego z uczniami z doświadczeniem migracji. Wymiana doświadczeń. Scenariusze lekcji” – 27.04.2022 r.

Warsztaty „Ukraińskie dzieci w przedszkolach i klasach 1-3” – 26.04.2022 r.

Zainteresowani nauczyciele, uczestnicy sieci współpracy i samokształcenia dla wychowawców!!! Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie zaprasza na warsztaty stacjonarne: „Ukraińskie dzieci w przedszkolach i klasach 1-3” Cel szkolenia: Wymiana doświadczeń nauczycieli przedszkoli i nauczania zintegrowanego jak sobie radzić w nowej… Czytaj więcej »Warsztaty „Ukraińskie dzieci w przedszkolach i klasach 1-3” – 26.04.2022 r.